سوالات متداول

تمامی سفارشات  در عرض ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش، به اداره ی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل داده می شوند. مدت زمان تحویل سفارشات به مشتری توسط اداره ی پست، بیشتر به عملکرد ناحیه ی پستی منطقه ی شما بستگی دارد.اما براساس تجربه این زمان بین ۲ الی ۵ روز کاری تخمین زده می شود.

هزینه ی پستی براساس وزن مرسوله و مسافت بین شهر مبدا و مقصد تعیین می شود. بطور میانگین می توان گفت که هزینه ی ارسال یک تا سه جلد کتاب به سراسر کشور مبلغ ۵ تا ۸ هزار تومان می باشد.

در صورت افزایش تعداد کتاب های داخل سبد خرید این مبلغ نیز به همان نسبت افزایش خواهد داشت.

به عنوان مثال هزینه ی ارسال ۵ کیلوگرم کتاب (حدود ۱۵ جلد) از مبدا (تهران) به دورترین نقطه ی ایران حدودا ۱۵ هزار تومان خواهد شد.

به صفحه ی اینستاگرام ادب سرا مراجعه نمایید. از طریق دایرکت با ادمین صفحه در تماس باشید تا ایشان سفارش شما را ثبت نمایند.

خیر. متاسفانه امکان این کار نیست.

اگر کتابی که تمایل به خرید آن دارید در سایت موجود نیست اما نام ناشر آن کتاب در لیست ناشران همکار ما وجود دارد می توانید از طریق فرم تماس با ما یا دایرکت اینستاگرام اطلاع دهید تا کتاب مورد نظر در فروشگاه ثبت شود.

در حال حاضر خیر.

خیر. برای پرداخت هزینه ی سفارشات تنها دو گزینه ی پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر تنها راه اعتماد به فروشگاه های اینترنتی سابقه ی کاری آن فروشگاه، کسب اطلاعات از مشتریان قبلی و ثابت آن فروشگاه و نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) می باشد. در پایین صفحه ی سایت اینماد فروشگاه کتاب ادب سرا ثبت شده است.

برای کسب اطلاعات از مشتریان نیز می توانید صفحه ی اینستاگرام فروشگاه کتاب ادب سرا را دنبال نمایید.

سیاست کاری ادب سرا تنها همکاری با ناشران و مراکز پخش می باشد. متاسفانه امکان همکاری مستقیم با مولفان عزیز برای مجموعه ی ما میسر نیست.

اگر فروشگاه ادب سرا با ناشر کتاب شما طرف قرارداد می باشد و کتاب شما در ادب سرا موجود نیست، از طریق ناشر کتاب خود اقدام نمایید.

لطفا از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

اینگونه اطلاعات تنها به ناشرین عزیز ارایه می شود. لطفا از طریق ناشرتان اقدام نمایید.